EEH-AZA1E221B
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
EEH-AZA1E221B
Part Number : EEH-AZA1E221B
Manufacturer : Panasonic
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : EEH-AZA1E221B.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : EEH-AZA1E221B More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: Panasonic. Tanssion is one of the Distributors. Wide range of applications.
Height : 10.5 mm
Tolerance : 20 %
Life (Hours) : 10000 hours
Voltage Rating : 25 V
Max Operating Temperature : 105 °C
ESR (Equivalent Series Resistance) : 27 mΩ
Products Category : Capacitors - Aluminum - Polymer Capacitors
Qty : 8879 In Stock
Applications : Body electronics & lighting Factory automation & control Data storage
Material : Polymer
Capacitance : 220 µF
Ripple Current : 2.3 A
Leakage Current : 55 µA
Min Operating Temperature : -55 °C